Google Drive

Her şeyi barındır, istediğini paylaş

Yalnız hesabınızın erişim bilgilerine sahip olmak şartı ile her lokasyondan, cihazdan, ağdan erişebilme özgürlüğü

Her ihtiyaca göre depolama planları

Şirketinizin depolama alanı ihtiyacına ait en uygun planı seçtiğinizden emin olmak için temsilcilerimiz ile görüşün.

Veri depolamanın akıllı hali

Drive, Google'ın gelişmiş yapay zeka yetenekleri sayesinde alışkanlıklarınızdan sürekli öğrenir. Çoğu zaman ihtiyacınız olan dosyaları daha siz aramadan karşınıza çıkarır. Neye ihtiyacınız olacağını yüksek tutarlılıkla tahmin eder.

Ekipler için özelleştirilmiş alanlar

Ortak Drive klasörleri sayesinde ekipler için yetkileri sizin tarafınızdan belirlenmiş klasör yapılarını önden düzenleyebilir, kullanıcılar değişse bile yapısı değişmeyen bir depolamaya sahip olabilirsiniz.

3. parti entegrasyonlarla genişleyen kapsam

Elektronik imzalar, daha fazla güvenlik katmanı veya grafik modelleme gibi birçok ek özellik sağlayan, entegre olmaya hazır çözüm havuzu.

Alışık olduğunuz uygulamalarla kullanabilme

MS Office üretkenlik uygulamaları, PDF, MPEG4 vb. 40+ dosya türleri ile dönüştürme gereği olmadan Drive'da çalışabilirsiniz.

Siz paylaşana kadar tamamen gizli

Verilerinize siz paylaşmadıkça sizden başka kimse erişemezken, dilediğiniz zaman diğer kullanıcılara, okuma, yorum yapma veya verilerinizi düzenleme yetkileri atayabilir, bu yetkileri kaldırabilir ve hatta süreli yetkiler verebilirsiniz.

Drive ile ilgili sık sorulan sorular

Eski verilerimi taşıyabilir miyim?

Evet, bazı ender senaryolarda 3. parti çözümler kullanmak gerekse bile eski verilerinizi Google Drive'a kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Şirketinize en uygun veri taşıma yöntemini bulabilmek için uzmanlarımız ile görüşün.

Ne büyüklükte depolama alanına sahip olabilirim?

Google Workspace Business Planları ile kullanıcı başı 30GB ile 5TB arasında değişen depolama alanlarına sahip olabilirken, Enterprise sürümler ile bu kapasiteler daha da genişleyebilir.

Doğru planı seçtiğinizden emin olmak için uzmanlarımız ile görüşün.

Kurumsal sürümü neden seçmeliyim?

En önemli sebepler, daha fazla depolama alanına sahip olmak, önceden standartlaştırılmış ortak drive'lara sahip olmak ve veriler üzerindeki kurumsal kontrol sağlama özellikleridir.

Daha fazla bilgi için uzmanlarımız ile görüşün.