Gmail 

Her zaman çalışan, hızlı ve güvenli kurumsal eposta servisi olmasının yanı sıra çalışma ortamınızın merkezinde yerini alıp diğer servisler arasında hızlı geçişler yapmanızı veya aynı arayüz üzerinden servislerinize erişebilme kolaylığı sağlayarak işlerinizi yürütmenizi kolaylaştırır.

Gmail adresiniz sizin adınız

Şirketinizdeki tüm kullanıcılara kendi isimleri ve şirketinizin uzantısı ile birer hesap verebilir (kullanıcıadı@sirketiniz), aynı zamanda departmanlara veya rollere göre belirlenen "muhasebe@sirketiniz" gibi adreslerin de belirlediğiniz kullanıcılara atanmasını sağlayabilirisniz.

Genişletilebilir arayüz

Eposta arayüzünü kullanırken, pencereden hiç ayrılmadan video konferans, takvim, sohbet, görevler vb. servislerinize erişebileceğiniz gibi aynı yöntemle sizin için önemli olan diğer 3. parti servisleri de bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan kullanabilecek şekilde entegre edebilirsiniz. 

Güvenlik endişelerini bir kenara bırakıp sizin için önemli olan konulara odaklanın

Sürekli öğrenen yapay zeka ve Google'ın dünya çapında güvenlik becerileri sayesinde; kimlik avı, uygunsuz mesajlar veya kötü amaçlı yazılımlar %99.9 başarı oranı ile engellenir.

Alışık olduğunuz uygulamalarla kullanılabilir

Eposta servisi Microsoft Outlook, Apple Mail ve Mozilla Thunderbird gibi alışık olunan 3. parti uygulamalar ile senkronize edilebilir. Eski uygulama ve Gmail aynı anda kullanılabilir.

Eposta verilerinizi taşımak için en iyi yolu bulabiliriz

Kullanılan eski eposta istemci uygulamaları veya sunucularından verilerinizin taşınması için en uygun yolu bulmak için uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kesintisiz 

Çalışma Prensibi

Google'ın dünya çapındaki bulut altyapısı sayesinde tüm Workspace uygulamaları gibi Gmail de %99.9 çalışma süresi sözü ile kesintisiz çalışır.  Verileriniz her zaman güvenle saklanır.

Gmail Sık Sorulan Sorular

Neden kurumsal sürüm kullanmalı?

Gmail'i kurumsal isminizle kullanmak için Google Workspace planlarından birini edinmeniz gerekir. Kurumsal hesaplar sayesinde çalışma süresi sözü, daha fazla depolama alanı ve yönetimi, reklamsız kullanım, teknik destek ve diğer bazı kurumsal servislerden faydalanırsınız.

Kullanıcı sayısı nasıl belirlenmeli

Kurumunuzda sahip olduğunuz her adresi bir kullanıcı olarak saymak yerine her çalışanı bir kullanıcı olarak saymalısınız.

Her kullanıcınıza kendi kimliği ile bir hesap atadıktan sonra, otuzar adet takma ad ekleyebilir ve dahası Google Gruplar sayesinde sınırsız sayıda eposta adresi kullanabilirsiniz.

Eski eposta verilerimi taşıyabilir miyim?

Evet, sizin yönetebildiğiniz eposta sunucularınızdan verileriniz Gmail'e otomatik olarak taşınabilir. Bu ve diğer yöntemler için uzmanlarımız ile görüşün.