E-Tablolar

Daha hızlı karar almak, akisyona geçmek için, beraber çalışılabilen akıllı ve güvenli tablolar

Daha hızlı sonuca varabilmek için beraber çalışma üzerine tasarlanmış, yapay zeka destekli yeni nesil tablo uygulaması.

Kesintisiz beraber çalışma ve sürekli veri akışı

Yeni çağın çalışma prensiplerinde, sonuçlara birden fazla kişinin çalışması ile daha etkin ulaşılır. E-Tablolar ile finansal tablolar üzerinde çalışmak, hesaplama yapmak, envanter tutmak, analiz yapmak veya proje yönetmek için farklı konumlardan, farklı cihazlarla bir araya gelin. 

İsterseniz çevrimdışıyken de bu çalışmalara katkıda bulunup çalışmalarınızın otomatik olarak kaydedilmesi avantajından faydalanabilirsiniz.

Akıllı özellikler sonuca ulaşmanıza yardım etsin

Tablolarda bulacağınız keşfet butonu sayesinde yapay zeka verinizden çıkarılabilecek hesaplamaları, görsel grafikleri veya formülleri hazırlamanıza yardım eder. 

Diğer versiyonlar arası sorunsuz dönüştürme

Alışık olduğunuz uygulama versiyonlarından Google'a veya tam tersi yönde verilerinizi kolayca dönüştürün. 

Alıştığınız kısayollar ve formülleri kullanmaya devam edin.

Versiyon farklılıklarından doğan veri yığınlarından ve karmaşadan kurtulun.

Verileriniz üzerinde kurumsal kontrol

E-Tablolar da tüm Google Workspace servislerinde olduğu gibi Google'ın dünya çapındaki güvenlik seviyesi ile hizmete sunulur. Bu sayede verilerinize siz yetki verene kadar sizden başkasının erişemeyeceğine emin olursunuz.

Kurum içinde kuruluş birimlerine, gruplara, kurum içindeki veya dışındaki kullanıcılara okuma, yorum yapma ve düzenleme yetkileri vermenin yanı sıra sahip olunan plana göre veriyi taşıma, kopyalama, yazdırma yetkilerini de kısıtlayabilirsiniz. Hassas verileri korumak için erişilebilecek cihazları ve ip adreslerini kısıtlayabilir, veri kaybı önleme kuralları oluşturabilirsiniz.

Size uygun planı seçtiğinizden emin olmak için uzmanlarımız ile görüşün.

Entegrasyonlara açık,
BigQuery dahil birden çok kaynaktan veri analiz etme

E-Tablolar açık kaynak kodlu yapısı sayesinde diğer araçlardan entegrasyon ve veri akışlarına açıktır. 

Verilerinizi API kullanarak başka E-tablolar, CSV, Excel, SQL ve hatta BigQuery gibi diğer kaynaklarla birleştirilebilir ve analizleri E-tablolarda yapabilirsiniz. 

Size özel ihtiyaçlar için size özel çözümler oluşturun

İş akışlarınızı otomatikleştirmek veya size özel süreçlerinize çözüm yaratmak için, Google'ın E-Tablolar'a özel geliştirdiği macro özelliğinden faydalanabilir, Apps Komut Dosyası ile komut yazarak veya AppSheet ile kod yazmadan şirketiniz için entegrasyonlar geliştirebilirsiniz.

Size özel çözümler için uzmanlarımız ile irtibata geçin.

Beraber çalışın, hızlı karar verin

Her kullanıcı bulunduğu yerden, dilediği cihazı kullanarak, kendi yetkileri çerçevesince katkı sağlar. Herkes sürekli en güncel tabloyu görür, hızla sonuç alınır.


Anlık veri toplama

Veri toplamak, anket yapmak, talep almak veya iş süreçlerini yönetmek için formlar oluşturup dilediğiniz yerde yayınlayabilir, sonuçlarını otomatik olarak tablolara aktarıp  analiz edebilirsiniz.

Eklenti ve uzantılarla genişleyen yapı

Farklı biçimlendirmeler ve yaratıcı özellikler sayesinde farklı amaçlara hizmet edebilecek şekilde genişleme potansiyeli.