Dokümanlar

Ekipler metin belgesi düzenleyici

Erişmek için modern bir tarayıcı dışında hiç bir şeye ihtiyacınız olmadan beraber çalışma imkanı sunan, akıllı özelliklerle dolu dokümanlar.

Gerçek zamanlı beraber çalışma

Birbirinize gönderme zorunluluğu olmadan aynı dokümanlar üzerinde buluşabilir, yorum bırakabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Dokümandan ayrılmadan sohbet edebilir, görüntülü görüşme başlatabilirsiniz.

Diğer kelime işleme türleri ile çalışma

Microsoft® Word hatta PDF dosyalarınızı Google dokümanlarla düzenleyebilir, Google dokümanlarınızı .docx, .pdf, .odt, .rtf, .txt veya .html formatlarına dönüştürebilirsiniz. 

Sürüm geçmişleri ile her verisyona sahip olun

Dokümanlarınız üzerine yapılan her değişiklik kaydedilir. 

Dilediğiniz versiyona göz atabilir veya bu versiyonları geri getirebilirsiniz. Bu sayede dokümanın her haline her zaman sahip olur, hatalı değişikliklerden kaynaklanan veri kaybı ihtimalini ortadan kaldırırsınız.

Çevrimdışı 

çalışabilme

Yaygın işletim sistemli (iOS & Android) mobil cihazlarda uygulamalar aracılığı ile ve bilgisayarlarda Chrome tarayıcı ile çevrimdışı iken de çalışabilme. 

Erişim yetkileri kontrolünüzde

Dosya veya dokümanlarınıza, birey, grup veya kuruluş birimi bazında; okuma, yorum yapma veya düzenleme yetkisi verebilir, bu yetkileri süre sınırlı atayabilirsiniz.

Sınırsız 

genişleyebilme

Sıradışı ihtiyaçlarınız için, pazarda geliştirilmiş 3. parti eklenti ve uzantılarla çözüm bulma veya kendi çözümünüzü geliştirebilme imkanı.