Google Chat

Ekip yazışmaları ve sohbetlere her yerden hızla erişin

Yazılı iletişimin en hızlı hali sohbet servisini, ister birebir görüşmeleriniz, ister grup yazışmaları için kullanın. 

Beraber çalışan ekipler için önceden sohbet alanlar oluşturup işleri hızlandırın, görevleri ve beraber çalışılan dosyaları hızlıca paylaşın.

Spesifik amaçlara göre kurulan alanlar

Çarpaz iletişim, proje çalışmaları gibi olağan dışı ekipleşmelerin iletişimini hızlandırmak veya bir tartışma ortamı oluşturmak için alanları kullanın.

Her cihazdan kolay erişim

Sohbet ve alanlara kendi web servisinden erişebileceğiniz gibi, Gmail arayüzünden ayrılmadan da kullanabilir veya mobil cihazlar ile mobil uygulamaları kullanabilirsiniz.

Beraber çalışmaya hazır

Akıllı kanvas ile sohbet arayüzünden ayrılmadan ortak çalışın ve yapay zeka desteği ile ihtiyaç duyduğunuz dokümanlara aramadan kolayca erişin

Google'ın arama motoru sizinle

Arama sonuçlarına sohbet  geçmişi de dahil olduğundan, Gmail arayüzünde yapacağınız sorgulamalar ile sohbet geçmişinizdeki bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Verileriniz Google güvencesinde

Yapay zeka tarafından yönetilen bulut altyapısı sayesinde tüm uygulamalar üzerindeki verileriniz güvende. 

Kötüye kullanım veya sızıntılara karşı akıllı koruma sistemleri otomatik olarak sürekli güncellenir.

Sohbet Botları 

otomasyonu

3. parti uygulamaları Google Chat uygulaması ile entegre ederek sohbet botları oluşturabilir, bunları internet sayfanızda kullanabilirsiniz. 

Sohbet botları, bazı bilgi toplama süreçlerini otomatikleştirir. Bu sayede bilgi toplama kolaylaşır ve sizin için önemli olan konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.